Navigation | Ahoj |

Ahoj

Tak jsem se konečně odhodlal k založení tohoto blogu. Jsem rád, že jste sem zavítali a teď o co mi jde. Budu stručný.

Rád bych zde shromažďoval zajímavé informace především z oblasti SEO, marketingu, poznatky se kterými jsem se setkal, které jsem vyzkoumal, které mě zaujaly apod. Prostě toto bude můj osobní zápisník. Rád se podělím o své zkušenosti.

Rozhodl jsem se mimo jiné i proto, že mě trochu štve, jak je česká SEO komunita uzavřená, vlastně mi přijde, že žádná neexistuje a jestli ano, nic zajímavého se od nikoho nedozvíte. Každý si nechává to zajímavé pro sebe, přitom bychom se mohli spojit a znalosti (především) o Googlu sdílet.

V Česku je ve vyhledávání tak trochu divoký západ. Jsme země, kde nevládne Google. Seznam nevyhledává špatně, to ne, ale dá se přes něj zpropagovat i mladý web velmi rychle a snadno a ti staří ověření často ostrouhají.

Chtěl bych zde vystavovat reálné poznatky ze SEO. Žádné mlžení

Doufám, že to tu budete mít rádi a mě to nepřestane bavit než budou Vánoce:)

Napsal Tweety 31. 10. 2007 do Ostatní


hodně štěstí:)

Komentář od equidistalis — 31. 10. 2007 @ 22.36

Články vypadají zajímavě, vítej v mojí RSS čtečce :)… Když už jsme u RSS, nechávej tam jen úvod ke článku, větu nebo dvě – jinak lidé vůbec nemusí chodit na tvůj web, protože můžou zůstat rovnou u čtečky a celý článek i s obrázky si přečíst tam (ten kontrast k ostatním krátkým RSS novinkám celkem obtěžuje)

Komentář od Blizzy — 1. 11. 2007 @ 21.49

to Blizzy: Já jsem moc spokojenej s full články přes RSS, obsah webu je pro mě dostupnější a toho si cením. A souhlasím s názorem Marka Prokopa že „plnými texty [lze] hodně získat v desítkách specializovných RSS vyhledavačů, které jsou (zatím v zahraničí) čím dál populárnější“ http://www.so­vavsiti.cz/we­blog/74/cele-clanky-v-rss Až se nějaký RSS agregátor ustálí i na českém webu tak budou „všichni“ chtít full články, takže proč to nemít ready :) A podobně je to s mikroformáty, ale to už je jiná story ;)

Komentář od Tomek — 4. 11. 2007 @ 12.13

Mam podobny nazor jako Tomek, takze asi full clanky z rss neoddelam (prozatim). Co se tyce me, ve ctecce mi hnizdi prevazna vetsina zdroju s full clanky, ale stejne chodim ke zdroji, protoze co mi vazne chybi jsou komentare a ty byvaji casto i prinosnejsi nez samotny clanek.

Komentář od Tweety — 4. 11. 2007 @ 12.19

Máš pravdu česká seo komunita je malá ak vôbec nejaká je. Aspoň ja som doteraz nepoznal nejaký český SEO blog.

Slovensko aj keď je malé ale SEO blogov má veľa http://weblog­.marvas.sk/seo-blogy-na-slovensku-sa-rozbehli/

V mojom článku sú spomenuté najlepšie.

Inak držím palce. Snáď prezradíš niečo čo neviem.

Komentář od Martin Vasko — 5. 11. 2007 @ 13.47

Zanechte vzkaz